Играта

Чакащи регистрации:

1 Валери Ангелов - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Ралица Иванова - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Мирела Димитрова - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Ралица Никифорова - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
markstrat17stu(на)gmail.com
2 Plamen Todorov - 1 група (магистър - неикономист), 1 курс
Kristina Tsoneva - 1 група (магистър - неикономист), 1 курс
Borislava Hristova - 1 група (магистър - неикономист), 1 курс
plamen.todorov91(на)abv.bg
3 Соня Илиева - 2 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Цвета Димитрова - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Габриела Шопова - 2 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Стела Стефанова - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
sonya.ilieva95(на)gmail.com
4 Мира Грозева - 1 група (бакалавър - икономика), 4 курс
Доротея Тодорова - 2 група (бакалавър - икономика), 4 курс
Лилия Дачева - 1 група (бакалавър - икономика), 4 курс
m.d.grozeva(на)gmail.com
5 Стефан Карагрошев - 2 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Константин Костов - 2 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Александър Иванов - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
skaragroshev(на)gmail.com
6 Мартина Генова - 1 група (бакалавър - икономика), 4 курс
Мария Попова - 2 група (бакалавър - икономика), 4 курс
mathieu_mg(на)yahoo.com
7 Елица Петрова - 2 група (бакалавър - икономика), 4 курс
Десислава Христова - 1 група (бакалавър - икономика), 4 курс
elitsa5rova(на)gmail.com
8 Даниела Димитрова (магистър - неикономист)
Денислава Стойкова (магистър - неикономист)
Златина Саръева (магистър - неикономист)
Владимир Чулев (магистър - неикономист)
su2017hr(на)gmail.com
9 Дарина Стефанова - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Кери Калоянова - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Славка Андонова - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Маргарита Костадинова - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
skmd66(на)abv.bg
11 Цветан Нанчева (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Иван Манолов (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Таисия Янбастиева (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
isungel(на)gmail.com
12 Ива Пантелеева Иванова - 2 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Владимира Мирославова Михайлова - 2 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Асена Христова Христова - 2 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
asenahristova(на)gmail.com
13 Денислава Митева (магистър - неикономист)
Теа Минкова (магистър - неикономист)
Филип Атанасов (магистър - неикономист)
tfd.economists(на)gmail.com
14 Йоланта Димитрова Чипорикова (магистър - неикономист), 1 курс
Звезда Петрова Салджиева (магистър - неикономист), 1 курс
Агнеса Росенова Михова (магистър - неикономист), 1 курс
Емилия Иванова Гоцева (магистър - неикономист), 1 курс
market4target(на)gmail.com
15 Христина Сертева (магистър - неикономист), 1 курс
Деница Янева (магистър - неикономист), 1 курс
igraposhta(на)gmail.com
16 Кристина Стоянова Костадинова (магистър - неикономист), 1 курс
Силвия Данчева Лазарова (магистър - неикономист), 1 курс
Силвия Руменова Маринова (магистър - неикономист), 1 курс
krisi.kostadinowa92(на)gmail.com
18 Светла Михайлова - 1 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Антоанета Дяксова - 1 група (бакалавър - икономика), 4 курс
Борислава Гонева - 1 група (бакалавър - икономика), 4 курс
bst.markstrat(на)gmail.com
19 Йоанна Чернева (магистър - неикономист), 1 курс
Марина Филипова (магистър - неикономист), 1 курс
yoanna.cherneva(на)gmail.com Не сме сигурни за точната група, в която сме разпределени, затова сме посочили "друга".
Нямаме търпение да се впуснем в играта, въодушевени сме от начина на преподаване.
20 Юлия Валериева Донева (бакалавър - икономика), 4 курс
Ангел Димчев Янков (бакалавър - икономика), 4 курс
Цоньо Валентинов Цонев (бакалавър - икономика), 4 курс
Яна Стефанова Пирева (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
yuliyadoneva7(на)gmail.com
22 Ива Младенова (магистър - неикономист), 1 курс
Юстин Раку (магистър - неикономист), 1 курс
Йоанна Кондева (магистър - неикономист), 1 курс
Ивелина Лазарова (магистър - неикономист), 1 курс
advancedtech(на)mail.bg
24 Ангел Бизов - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Сибел Коджаа - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Аделина Миленкова - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
Цвета Цветкова - 4 група (бакалавър - стопанско управление), 4 курс
a.bizov(на)gmx.com
25 Николай Димитров - 1 група (магистър - неикономист), 1 курс
Десислава Джахова - 1 група (магистър - неикономист), 1 курс
Калоян Попов - 1 група (магистър - неикономист), 1 курс
nikolaystdimitrov(на)gmail.com
26 Димитър Колев (бакалавър - европеистика), 4 курс
Румен Спасов (бакалавър - европеистика), 4 курс
Георги Драгоманов (бакалавър - европеистика), 4 курс
Елена Дерменджи (бакалавър - европеистика), 4 курс
dimiter.kolev.dk(на)gmail.com
27 Борислава Узунова (бакалавър - европеистика), 4 курс
Виктория Георгиева (бакалавър - европеистика), 4 курс
Десислава Иванова (бакалавър - европеистика), 4 курс
aliceuzunova(на)gmail.com
28 Ангел Николов - 1 група (бакалавър - икономика), 4 курс